Stavba rodinných domov

Po rodinnom dome túži v súčasnosti čím ďalej viac ľudí. Rodinný dom je v dnešnej uponáhľanej dobe mnohokrát jediná oáza kľudu, kde si môžete spoľahlivo odpočinúť. Napríklad ľahnúť si na záhradu, opaľovať sa, či si niečo dobré ugrilovať.

Čo klient, to originál

Rodinný dom na kľúč je veľmi individuálna záležitosť. Na začiatku je nutné poznať predstavy klienta a podľa nich navrhnúť riešenie, ktoré ich dokáže naplno uspokojiť. Preto si s klientom najprv sadneme a spoločne vymyslíme riešenie, ktoré mu bude vyhovovať.

Návrh a stavba

Ďalej už môžete nechať všetko na nás. So stavbou domu máme bohaté skúsenosti, takže si dokážeme poradiť aj s náročnejšími projektmi. Najprv vypracujeme architektonický návrh domu a potom sa postaráme o jeho stavbu.

Dodržíme, čo sľúbime

Dodržať slovo je pre nás samozrejmosť. Dopredu si stanovíme cenu našej práce, ktorú neprekročíme, pokiaľ sa Vy nerozhodnete pre nejaké zmeny projektu v priebehu stavby. To isté platí aj pri termínoch. Ako náhle stanovíme termín, dodržíme ho. Nesľubujem však nesplniteľné.

Referencie ako dôkaz

Čaká Vás stavba rodinného domu a uvažujete, či sa nám máte zveriť. Prezrite si našu fotogalériu a presvedčte sa o kvalite našej práce, ktorá Vám pomôže sa rozhodnúť. Poprípade nás môžete kontaktovať a my Vám radi odpovieme na Vaše dotazy.